Hakkımızda

KanTalebi Hakkımızda

Hakkımızda

Posted By admin

2008 yılında bir iş ortağımızın eşi için kan aramak durumunda kalmamızın ve bu işin aslında ne kadar zor olduğunun farkında olmamızın sonrasında iki arkadaş kurduğumuz ve yönetmeye çalıştığımız www.acilkanlazim.com sitesinin devamı niteliğinde bu uygulama. Siteyi faaliyete başlattığımız 2009 yılından sonra 3 sene boyunca 17 bini aşkın gönüllümüz ve 3000 e yaklaşan ilan sayımız ile mail ve sms yoluyla ihtiyaç sahipleri ve gönüllüler arasında bir köprü olduk.

Ancak üye sayımızın artması maillerimizin spam olarak işaretlenmesine ve diğer taraftan sms için devletin ekstra vergi koyması ile bizim için sürdürülebilir bir proje olmaktan çıkmış ve artık malesef atıl bir duruma gelmişti.

Teknolojinin gelişmesi ,akıllı telefonların kullanılmaya başlaması ile birlikte bizlerde bu işi bu yeni platforma taşımaya karar verdik. İndireceğiniz bu uygulama sayesinde sizin kan grubunuzdan ve sizin şehrinizden ( üye sayısı yeterli miktarda arttığında ilçe bazına kadar düşeceğiz ) ihtiyaç sahipleri ile ilgili anında bildirim alabilecek ve ihtiyaç sahibi ile irtibata geçebileceksiniz.

Unutmayın kan vermek sizler için sıhhat , ihtiyaç sahipleri için hayat demektir.